Fustane Verore

April 16, 2008 · Print This Article

Erdhi koha per te pastruar gardiropin, qe te bejme vend per rroba verore. Te gjith kemi rroba qe as nuk na shkon mendja per ti veshur, keshtu qe pse ti mbash kot. Nese jane ne forme te mire, mos i hidh, jepja ndonjerit qe i do.

Meqe vera na erdhi, dhe ne duhet te pregatitemi per ditet e saj, dhe te dukemi sa me mir ne xhiro. keto jane disa fustane qe do te shkrijne, jo vetem djemt nga bukuria, por edhe femrat e tjera nga inati.


Fustan me cope zebre
Per $24.50 Gjendet ne www.wetseal.com

Fistan me xhepa anash
Per $16.50 Gjendet ne www.wetseal.com

Fustan Dolce Vita Dorothy Drew
Per $264.00 Gjendet ne www.urbanoutfitters.com

Kimchi & Blue Goin’ To Acapulco
Per $78.00 Gjendet ne www.urbanoutfitters.com

Fustan per mbremje
Per $99.99 Gjendet ne www.urbanoutfitters.com

Fustan i lehte me lule te qendisura
Per $29.99 Gjendet ne www.charlotterusse.com

Modeli Babydoll
Per $19.99 Gjendet ne www.charlotterusse.com

Cope me lule “Babydoll”
Per $78.00 Gjendet ne www.macys.com

Comments

3 Responses to “Fustane Verore”

  1. ana on April 19th, 2008 4:55 am

    fustanet jane te mrekullushem por kepucet dhe aksesoret jo dhe aq

  2. ermiraa on March 24th, 2009 1:02 pm

    oooooooooo shum shum bukur i kkeni bo ju lumshin durt ju puth fort kiss

  3. iJJa on April 1st, 2009 5:50 am

    shum t mira fustanet hahhhha kejt t mit jon auauhauhauhau

Got something to say?